**2012 پایان دنیا و شیطان پرستی**

(**اسرار شگفت انگیز 2012**)

زلزله ی ژاپن و 2012

جرای سال ۲۰۱۲ و وقوع فاجعه زلزله و سونامی ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن

ماجرای سال ۲۰۱۲ چیست ؟

 ماجرا اینه که میگن سال ۲۰۱۲ پایان دنیاست . در یکی از معابد قدیمی که در جنگلهای آمازون است ساعتی وجود دارد که دقیق ترین و شاید قدیمیترین ساعت دنیاست این ساعت سال ۲۰۱۲ خراب می شود .

سال ۲۰۱۲ دقیقا در مقاله ای قدیمی باعنوان " آیا جهان در سال ۲۰۱۲ پایان خواهد یافت" آمده است . در این مقاله بر اساس پیشگویی سرخپوستان " مایا" نهایت جهان در این تاریخ پیش بینی شده است . هر چند ملل متعددی سعی در پیش گویی تاریخ پایان جهان نموده اند اما تمدن " مایا " در امریکای لاتین با رسم جداول ریاضی و محاسبات فلکی دقیق و پیچیده ای تعداد زیادی از بلایای آسمانی و اتفاقات طبیعی و اموری از قبیل سیل و طوفان و خشکسالی را بطور دقیق پیش بینی و ثبت نموده است .  اما پیشگویی بزرگ مایا در خصوص تاریخ پایان این جهان مورد توجه بسیاری از مورخین قرار گرفته زیرا این پیشگوییها نه بر اساس اساطیر و خرافات و پیش گویی های منجمان بلکه بر اساس محاسبات دقیق ریاضی و متابعت ان در زمانی طولانی صورت گرفته است .  نکته قابل توجه در این خصوص تنها حقایق زمین شناسی در این خصوص نبوده بلکه تمدنهای جهانی دیگری در این عقیده مشترک هستند که سال ۲۰۱۲ سالی مصیبت بار برای جهان است .

مثلا در آسیا در کتابهای منجمین چینی آمده است که مدت "امپراطوری شانج " که از سال ۱۷۶۶ قبل از میلاد مسیح در چین حکومت می کرده اند بمدت ۳۷۷۸ سال و تا پایان جهان ادامه خواهد داشت و این تاریخ تقریبا مطابق با سال ۲۰۱۲ میلادی می باشد . 

در فرانسه نیز بر اساس پیش گویی های نوستراداموس " مستشار ملک شارل نهم " آمده است که سیارات منظومه شمسی در پایان دو هزار سال دچار آشفتگی شده و پس از ۱۲ سال بعد از آن یعنی ۲۰۱۲ موجب ویرانی و نابودی حیات خواهند شد.

این پیشگویی مجددا در سال ۱۹۸۰ در ژاپن قوت گرفت هنگامی که دانشمند ریاضیدان ژاپنی " هایدو ایتاکاوا" بیان داشت که مجموعه سیارات منظومه شمسی در اگوست سال ۲۰۱۲ در یک پدیده ای نادر همگی در یک خط در پشت خورشید قرار خواهند گرفت و این موضوع سبب تغییرات شدید جوی و آب و هوایی در کره زمین و پایان حیات بر روی آن خواهد شد .

 نکته عجیب تر اینکه ادیان سه گانه آسمانی در این موضوع که سال ۲۰۱۲ سال مصیبت باری خواهد بود اتفاق نظر دارند .

 در حالیکه قوم "مایا " معتقد است که بشر در دوره های مساوی زمانی پنج هزار ساله عمر می کند ، همین نظریه را در تورات شاهد هستیم که معتقد است خلقت انسان از زمان پیدایش و بقای آن بر روی زمین پنج هزار سال طول خواهد کشید که انتهای آن بر اساس تورات سال ۲۰۱۲ می باشد . این پیشگویی موافق بسیاری از پیشگوییهای مسیحی می باشد که غالب آنها از کتب عهد عتیق و تورات برگرفته شده و بیشتر مسیحیان همانند ما مسلمانان اعتقاد به ظهور مهدی در اخر الزمان دارند. بسیاری از مسیحیان بر اساس پیش بینی دانیال نبی در انجیل معتقدند که ظهور مهدی در تاریخ ۲۰۱۲ می باشد . 

برخی از دانشمندان نیز این نظریه را پذیرفتن اما ماجرا به همین قضیه ختم نمیشه !

ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال ۲۰۱۲ به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

طلوع ۲ خورشید در آسمان در سال ۲۰۱۲  که توسط  "برد کارتر" یکی از اخترشناسان دانشگاه کوئینزلند جنوبی که این انفجار را پیش بینی کرده است .

و ………

پیشامدهای عجیب که صحت این ماجرا را به ما ثابت میکند

وقوع جنگ های زیاد که کشورهای مختلف درگیر آن می شوند ( لیبی , مصر , یمن و ….)

از همه مهمتر وقوع زلزله و سونامی ژاپن که علت اصلی صحبت بنده است .

ژاپن اخیرا فیلم سینمایی رو ساخت که شاید خیلی از شما دوستان عزیز دیده باشید . ماجرا اینه که زلزله ای در ژاپن میاد و همه بعد زلزله ی سونامی بسیار بزرگ به وجود میاد که شهر و همراه با آدما به خودش میبره !

دقیقاً تصاویر شبیه اون فیلمیه که ژاپن ساخته !

نمونه از تصاویر وقوع حادثه زلزله و سونامی ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن

 عکس   ماجراي سال 2012 و وقوع زلزله و سونامي ژاپن


شاید بپرسید چرا ماجرای ۲۰۱۲ رو براتون شرح دادم ؟

راستش من اعتقادی به ماجرای ۲۰۱۲ ندارم و قدرت برتر رو خدا میدونم قدرت دومم ذهن انسان. اما از طرفی ایمان دارم که سالهای بدی در انتظار دنیاست و شاید ماجرای پایان دنیا هم رخ بده .

 ما دو نوع ذهنیت داریم یک ذهنیت فردی و دیگری ذهنیت گروهی (اجتماعی)

وقتی افراد در ذهنشون یک تصویر واحد رو تجسم میکنند اون وقت این تجسم واحد تبدیل به یک نیروی واحد میشه و اون تصویر به واقعیت خیلی نزدیک میشه

این همون قدرت ذهنه انسانه که قدرت برتر این دنیاست

الان ذهنیت دنیا رفته سمت اینکه سال ۲۰۱۲ سال پایان دنیاست ! پس مطمئناً دنیا رو به نابودیه

نمونه بارز ذهنیت اشتباه مردم رو در ژاپن ببینید در طول تاریخ اولین باریه که همچین حادثه ای در ژاپن رخ میده چرا واقعاً همچین اتفاقی باید رخ بده ؟

آیا این نیست که ذهن واحد مردم اون جامعه متمرکز میشه رو این موضوع اونقد که حتی براش فیلم میسازند .

نتیجه این ذهنیت گروهی: وقوع زلزله و سونامی ژاپن میشه

راستی اینم بگم که زلزله ی ژاپن باعث تغییر در مدارزمین شده و شب و روز یعنی 24 ساعت کوتاهتر شده..البته به اندازه ی 2 میکرو ثانیه یا شایدم کمتر....که قابل فهم نیست..

نظر یادتون نره

+ نوشته شده در  ۹۰/۰۱/۲۴ساعت 0:36 AM  توسط نرگس  |